- 35%

35% попуст на книга: Писма извајани од љубов од Ивана Ризаов

500 ден.

325 ден.

Преостанато време

Катeгории:

Shopping Mall, Книги

Добивате

Книга: Писма извајани од љубов

  • Автор: Ивана Ризаов
  • Издавач: Ѓурѓа
  • Јазик: македонски
  • Димензии: 20 Бр. на страни: 101 Корица: Мека
Купи го овој производ со Mastercard и добиј 5% бонус во твојата торбичка!

Опис

  • Достава на книгата до домашна адреса низ цела Македонија е на сметка на корисникот и изнесува 130 мкд.
  • За достава потребно е да се јавите на 078 206 684 или да пишете на 078 206 684

Писма извајани од љубов

Писма извајани од љубов е едно интересно љубовно четиво низ кое продира болката од невозвратената (или на кратко возвратената) љубов и истата се претвора во писма напишани со многу чувства од една душа која првпат се заљубува. Наменето за младите генерации кои можеби првпат се среќаваат со поимот љубов, како и за постарите кои сакаат да се присетат на првите скокоткања во стомакот.

“Над 70 писма во кои една млада душа сака, мрази, се кае, заборава и се надева дека пак ќе сака. Вреди да се прочита”.
-idol.mk

“Младата авторка успешно ги доловува чувствата на една жена која е заробена помеѓу љубовта и лудоста”.
-Марина Гоцевска, поетеса

“Топла, емотивна и нежна”.
-Викторија Петровска, ТВ водител

Рок на користење на зделката

  • Купонот може да се искористи од 13.03.2020 до 30.04.2020
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.