40% попуст на коцки со пехар во вредност од 700 ден. по цена од 423 ден.

РАСПРОДАДЕНО

40% попуст на коцки со пехар во вредност од 700 ден. по цена од 423 ден.

Цена

423 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

700 ден.

Попуст

40%

Заштеда

277 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

| Остануваат : 2

  • ул. Егејска бр.4

  • 046254389

  • info@biserimport.mk

  • Работно Време:

    Пон-Пет: 09:00 - 16:00

Добивате

Коцки со пехар


Услови

  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Производот можете да го подигнете од канцелариите на Grouper.mk (ул. Лермонтова бр.3 локал 1 до Италијанска амбасада, од понеделник до петок од 09:00 до 17:00 часот)

Опис

Коцки со пехар

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.