41% попуст на сунѓерести коцки во вредност од 850 ден. по цена од 500 ден.

РАСПРОДАДЕНО

41% попуст на сунѓерести коцки во вредност од 850 ден. по цена од 500 ден.

Цена

500 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

850 ден.

Попуст

41%

Заштеда

350 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

| Остануваат : 3

 • ул. Егејска бр.4

 • 046254389

 • info@biserimport.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 16:00

Добивате

Сунѓерести коцки


Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот можете да го подигнете од канцелариите на Grouper.mk (ул. Лермонтова бр.3 локал 1 до Италијанска амбасада, од понеделник до петок од 09:00 до 17:00 часот)

Опис

Сунѓерести коцки

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ