Уживање во друштво! До 50% попуст на коктел, наргиле или три коктели + наргиле со вкус по избор во Balloon coffee & bar

Цена од

99 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

150 ден.

Попуст

34%

Заштеда

51 ден.

Преостанато време

Купени: 6

Добивате

Опции на понудата:

Tequilla sunrise 150 ден. 99 ден.
God Father 250 ден. 125 ден.
Dark Side 230 ден. 115 ден.
Три коктели + наргиле со вкус 1,050 ден. 590 ден.
Наргиле со вкус 350 ден. 199 ден.

*Составот на коктелите може да го погледнете во делот опис

Услови

  • Купонот може да се искористи од 26.06.2020 до 30.09.2020
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација 

Опис

  • Tequilla sunrise (tequilla, orange juice, grenadine)
  • God Father (Jameson, amaretto, simple syrup)
  • Dark Side (Vodka, tequilla, gin, crushed ice, coca cola)

Повелете во новото урбано место во срцето на кисела вода, покрај разновидните кафиња се нудат и различни видови на коктели во топол амбиент!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.