62% попуст на 6 коктели по избор во Shark Caffe Bar во вредност од 1300 ден. по цена од 500 ден.

Цена

500 ден.

Вредност

1300 ден.

Попуст

62%

Заштеда

800 ден.

Купени: 4

 • Ул. 11ти Октомври бр.86/3 локал 16, Скопје

  Одведи ме таму

  070498751

  visagevesna@yahoo.com

Добивате

6 коктели по избор 

 • Pinokolada
 • Mohito
 • Cuba Libre
 • Tekila Sunrise
 • Sex on the beach
 • Blue lagoon
 • Blue frog
 • Tom colins
 • Long Iceland
 • Black russian

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.11.2020 до 06.04.2021
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Пријатна атмосфера и релаксирачки амбиент во Shark Caffe Bar

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.