51% попуст на 1 кг. колачи: бајадера, тоблероне, сникерс и баунти, од snack bar Cherry Blossom во вредност од 800 ден. по цена од 390 ден.

Цена

390 ден.

Вредност

800 ден.

Попуст

51%

Заштеда

410 ден.

Купени: 32

 • ТЦ Буњаковец лок. 18 (позади цвеќарница Нена и Венеција)

  Одведи ме таму

  02 324 5051, 077 63 65 07

Добивате

1 кг. посни или млечни колачи по избор

 • тоблероне
 • бајадера
 • баунти
 • сникерс

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.12.2018 до 15.01.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • По купувањето на купонот, потребно е да направите нарачка два дена пред подигнувањето на колачите
 • Kолачите се наменети "за носење"
 • Може да се комбинираат повеќе купони

Опис

Уживајте во префинети различни вкусови и арома на омилените колачи, сникерс, бајадера, тоблероне и баунти, во млечна или посна варијанта. Колачите на снек барот Cherry Blowssom се вистинскиот избор!

Cherry Blossom е ново отворен snack bar кој нуди голем избор на храна, колачиња и разни видови на пијалоци. Дополнително нудиме здрава домашно приготвена храна како и свежо цедени пијалоци.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.