Убавината доаѓа од внатре! 20% попуст на колаген од пептиди од Brutal Supplement Store во вредност од 1990 ден. по цена од 1590 ден.

Цена

1590 ден.

Вредност

1990 ден.

Попуст

20%

Заштеда

400 ден.

Преостанато време

Купени: 4

 • Mito Hadzivasilev Jasmin St, Skopje 1000, North Macedonia

  Одведи ме таму

  075289279

  [email protected]

Добивате

Колаген од пептиди

 • 100% чист колаген за убавина
 • видно ги намалува брчките
 • го намалува целулитот
 • цврсти нокти
 • сјајна коса
 • 60 дози = 60 дена

*Производите можат да се подигнат од физичката продавница на компанијата на ул. Мито Хаџи Василев Јасмин бр.23 лок.1, Скопје

*За достава се доплаќа 100 ден и истата се извршува во рок од 3 до 5 работни денови

Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.03.2023 до 28.09.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Производите можат да се подигнат од физичката продавница на компанијата на ул. Мито Хаџи Василев Јасмин бр.23 лок.1, Скопје
 • За достава се доплаќа 100 ден и истата се извршува во рок од 3 до 5 работни денови
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.