40 ја следат оваа компанија


- 19%

Пластична количка Princess

1200 ден.

969 ден.

Преостанато време

Шифра:

200000000722
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

Пластична количка за спремање и превозувње на играчки. Количката има рачка за која можете да ја влечете. Тема Princess.

 • Висина: 35 x 17 x 25cm
 • Користи 3 LR6 (AA) батерии
 • Наменето за деца над 2+ год

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.