46 ја следат оваа компанија


13% количка за бебе 3во1 во боја по избор

11500 ден.

9990 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Прилагодлива и лесна како ниедна друга
 • Со прекрасен дизајн
 • Со опција за отворен и затворен чадор
 • Комотна и со максимална удобност за вашето дете
 • Прилагодлива за деца до 3 годишна возраст
 • Сигурносен појас прилагоден на 5 опции
 • Големи тркалца за удобно движење и за нерамни места, со систем на кочници и вртење на 360 степени на задните тркалца и опција за фиксирање на предните тркалца
 • Алумински рамки
 • 5 степено отварање на чадорчето
 • Достапни бои-Црна,кафена и сива

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.