46 ја следат оваа компанија


Количка за пазарување во боја по избор

699 ден.

490 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Количка со тркалца за пазар
 • Материјал: Платно,метал
 • Бои: Црвена,Виолетова и Кафеава
 • Димензии на производот:
 • Ширина: 30 cm
 • Висина: 85 cm

Практична торба за пазар со тркалца која ќе го олесни Вашето пазарување. Достапна во повеќе бои

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.