img

- 22%

Kids Week! 22% попуст на количка за бебе OHLALA 2 PAPRIKA од Enci Menci

8690 ден.

6759 ден.

Остануваат:

4
 • Pero Nakov 31, Skopje, Macedonia

  Одведи ме таму

  02 2549 942

  info@oskarbebe.mk

 • Skopje City Mall, Ljubljanska, Skopje

  Одведи ме таму

  02 2549 942

  info@oskarbebe.mk

Со купување на овој купон со Mastercard картичка донираш 10 ден. во Проект Среќа. Прочитај повеќе тука!

Опис

Количката е комбинација на удобност, комфорност и леснотија која може да се крене со еден прст. Со само 3,8 кг Chicco OHlala е вистинска светлина во својата класа. Истата овозможува отворање и затворање со една рака. Зафаќа малку простор и овозможува лесен транспорт.
Содржи прилагодлив потпирач на грбот кој е одобрен од раѓање и совршена потпора за нозете кој обезбедува висок степен на удобност. Има и безбедносни каиши кои го заштитуваат Вашето дете од паѓање и станување. Во случај истите да се извалкаат можете да лесно да ги отстраните.
Споената рачка од самата количка овозможува непречено возење и ви овозможува движење со една рака. Количката содржи кабаница за дожд и пространа кошница.

Детали за производот:

 • Лесна и подвижна количка
 • Отворање и затворање со една рака
 • Прилагодлива тенда за заштита од сонцето
 • Подлога за нозете
 • Поставени безбедносни појаси и заштитна пречка на количката
 • Вклучена кабаница за дожд и кошница
 • Димензии затворeна : 30 * 90 * 50 см
 • Димензии отворена: 46 * 101 * 81 см
 • Тежина: 3,8 кг

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 04.09.2019 до 04.10.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За нарачки над 1800 денари добивате бесплатна достава!
 • За нарачки под 1800 денари потребно е да извршите соодветна доплата зависно од тежина на проиводот
 • За доставата потребно е да се јавите во компанијата Enci Menci по купувањето на купонот за да оставите информации за достава: име и презиме, телефонски број, адреса и кодовите на купонот
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.