- 25%

Комарник за врата во боја по избор

650 ден.

490 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

4

Шифра:

300000001385
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Димензија на производот: 100 x 220 cm
 • Боја: бела и црна
 • Брзо и лесно монтирање и него блокира циркулирањето на свежиот воздух д надвор во вашиот простор
 • Благодарение на магнетите на самата мрежа таа многу лесно се отвара и затвара со што ви овозможува многу лесно да минувате низ неа без да ви пречи, а погодна е и за милениците
 • Погодна за единечни или лизгачки врати бидејќи се поставува на касата од вратата и не пречи на нејзиното отварање и затварање

Детали за испорака

Подигнување

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.