- 24%

Комбинирана бенч клупа

10500 ден.

7990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Со оваа бенч клупа можете да вежбате со тегови, вежби за рацете, стомачни вежби, вежби за нозете, вежби за градите и уште многу други
 • Оваа бенч клупа можете да ја закосите во повеќе агли како и вежбањето да си го направите по удобно за секоја вежба која ја вежбате
 • Нека тонирањето на вашите мускули ви биде забавно само со оваа бенч клупа на која ќе ги дефинирате сите мускули на рацете како и сите стомачни мускули
 • До совршено тело само со оваа единствена справа која не одзема простор и може да се вклопи во вашиот дом или во било која фитнес сала
 • Оваа клупа има и сталка за тегови со шипка така што можете повеќе делови од телото да зацврстите со истата

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.