1 ја следи оваа компанија


Опис

Состав: Комбуха култура, вода, зелен чај, мајчина душица (3%), бозел (3%), шеќер. Непастеризиран, сиров напиток. Напитокот има продолжена ферментација во шишето, што може да доведе до благо дуење на шишето и/или формирање на мали парчиња габа кои пред употреба може, но немора да се процедат. Поради процесот на ферментација, комбухата природно содржи алкохол 0.74% по волумен ±0,3%. Дозирање: Една до две чаши на Поради подобрен вкус, се служи претходно изладена. Земја на потекло: Македонија.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
 • Доплата од 100 денари за нарачки под таа сума
 • Време потребно за достава: 2-3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 240 3768
 • Види ја продавницата на "Bio Cosmos" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Bio Cosmos"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.