2 ја следат оваа компанија


- 52%

Сладок компактен MP3 player! 52% попуст на Panda MP3 player/USB flash диск/читач на картички

600 ден.

290 ден.

Преостанато време

Остануваат:

1
 • Иван Козаров 24 лок.21 (Стара Рампа - Кисела Вода)

  Одведи ме таму

  02 55 11 374, 02 25 53 472, 071 243 833

  nitro@nitro.mk

Опис

Компактен MP3 player со интересен дизајн на панда мече.

Со вметнување на microSD картичка може да ја слушате вашата омилена музика. Може да се користи и како USB flash диск за читање или запишување на
картичката. Компактен, идеален за пренос во вашиот џеб, со сладок дизајн, за ваше задоволство или прекрасен сладок подарок.

MP3 player-от , со дизајн на панда мече има:

 • Копче за вклучување/исклучување
 • Приклучок за слушалки
 • Слот за MicroSD мемориска картичка
 • Micro USB порт
 • Кружно копче-џојстик, за песна напред, назад, пуштање/паузирање/стопирање на музиката, засилување и намалување на гласноста на звукот
 • Формати на музика: MP3/WMA
 • Compact and stylish mp3 player
 • Поддржани MicroSD картички: до 32GB
 • Приклучок за слушалки: 3,5mm
 • Вградена литиумска батерија за повторно полнење
 • Пакување: проѕирна кесичка за подарок
 • Боја: сина со црно

Со пакетот добивате:

 • Mini-USB кабел за полнење
 • Слушалки

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 01.04.2020 до 01.05.2020

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 3000 денари.
 • Време потребно за достава во Скопје: 2 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 071 243 833
 • Види ја продавницата на "Нитро Компјутери" овде

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Нитро Компјутери" 
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Пред подигнувањето на производите од Нитро Компјутери пожелно е претходно јавување на 071 243 833 поради евентуална мобилност на вработените надвор од продажното место
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.