До 25% попуст на компактен вакуум термос со филтер 250ml или 500ml

До 25% попуст на компактен вакуум термос со филтер 250ml или 500ml

Вредност

400 ден.

Попуст

25%

Заштеда

101 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 7

Бесплатна достава (над 500 ден.)
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Компактен вакуум термос со филтер 250ml или 500ml + бесплатна достава

 • Термос 250ml, цена: 400 ден. 299 ден.
 • Термос 500ml, цена: 500 ден. 399 ден.

Услови

 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Доколку сакате достава потребно е да купите купон за достава од следнава зделка ЛИНК
 • За купени производи во вредност од над 500 денари добивате бесплатна достава.
 • Производите за кои важи опцијата за бесплатна достава можете да ги видите на следниот ЛИНК
 • Доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Капацитет: 0.25l и 0.50l
 • Димензии:
  – 250ml – 17см х 6см
  – 500ml – 20см х 7см
 • Компактен вакуум термос со филтер
 • Го одржува пијалокот топол или ладен со часови
 • Висок квалитет
 • Материјал: некородирачки челик
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ