6 ја следат оваа компанија


Комплет сребрени обетки и ланче со SWAROVSKI кристали од REVUAR JEWELLERY

2000 ден.

1300 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Комплет сребрени обетки и ланче со SWAROVSKI кристали од REVUAR JEWELLERY

 • изработени од родирано сребро 925%
 • SWAROVSKI кристали од Австрија
 • спакувани во луксузна кутија

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • За нарачки под 999 денари се доплаќа 100 денари
 • Време потребно за достава: 3-8 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 078 376 565
 • Види ја продавницата на "SANTINI & REVUAR " овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

За компанијата

СПАСИЌ-ГРУП ДООЕЛ од Куманово е Ексклузивен увозник и дистрибутер за Парфеми SANTINI. Во соработка со VERYBELL DOO од Параќин, Р.Србија допринесовме за развој на SANTINI како познат бренд во Македонија и пошироко.

Од неодамна го создадовме REVUAR MAKE UP, како бренд за висококвалитетна декоративна козметика. REVUAR MAKE UP се произведува во земјите на Европска Унија, според високите стандарди за квалитет

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.