60% попуст на комплет туш систем во вредност од 5000 ден. по цена од 1999 ден. + бесплатна достава

РАСПРОДАДЕНО

60% попуст на комплет туш систем во вредност од 5000 ден. по цена од 1999 ден. + бесплатна достава

Цена

1,999 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

5,000 ден.

Попуст

60%

Заштеда

3,001 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 9

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Комплет туш систем 


Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Карактеристики:

 • 5 различни модули на спреј на вода
 • Дизајниран за да го прекрива целото тело со воден млаз
 • Овозможува за масажа при туширање
 • Направено со иновативна технологија
 • Дизајнирано да заштеди вода и енергија
 • Вклучува подвижна и фиксна туш батерија
 • Овозможува распрскување на водата дури и при мал воден притисок, правејќи го идеален за домови кои имаат проблем со низок притисок на вода
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ