73% попуст на комплетен специјалистички интернистички преглед: интернистички преглед, ехо на абдомен, ЕКГ и ехо на тироидна жлезда во ПЗУ Вимедика во вредност од 3500 ден. по цена од 960 ден.

Цена

960 ден.

Вредност

3500 ден.

Попуст

73%

Заштеда

2540 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 41

 • Ѓуро Ѓаковиќ бр. 18 (спроти Излет кафе)

  Одведи ме таму

  02 5 110 509

  contact@vimedika.mk

Добивате

Комплетен специјалистички интернистички преглед: 

 • Интернистички преглед
 • Ехо на абдомен (внатрешни органи како: црн дроб, жолчка, панкреас, слезинка, бубрези, бешика и простата )
 • ЕКГ
 • Ехо на тироидна жлезда

*Компанијата ПЗУ Вимедика нема да работи, ниту да закажува прегледи до 25.11.2020!

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.11.2020 до 15.01.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Компанијата ПЗУ Вимедика нема да работи, ниту да закажува прегледи до 25.11.2020!

Опис

Препуштете ја грижата за вашето здравје во рацете на професионалци!

Откријте ги срцевите проблеми навреме и со помош на стручните совети на специјалистите од Вимедика постигнете врвна здравствена состојба!

Специјалистичката установа за интерна медицина Вимедика нуди врвна грижа, брза и точна дијагностика и соодветна терапија врз основа на комплетен интернистички преглед. Прегледите ги извршува Д-р специјалист по интерна медицина Виолета Христов со помош на својот тим.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.