77% попуст на комплетен специјалистички оториноларинголошки (уво, нос и грло) преглед во Пpомедика Медикал Центар во вредност од 2000 ден. по цена од 450 ден.

Вредност

2000 ден.

Попуст

77%

Заштеда

1550 ден.

Купени: 20

 • ул. св. Кирил и Методиј бр. 50 Скопје - Центар

  Одведи ме таму

  02 3248 454, 070 206 719

  medikalcentar@promedika.com.mk

Добивате

Kомплетен специјалистички оториноларинголошки (уво, нос и грло) преглед

 • Уво
 • Нос
 • Грло
 • Аудиометриско испитување на слух во тивка аудиометриска кабина
 • Тимпанометрија (испитување на функцијата на средното уво преку создавање варијации на притисокот на воздухот во ушниот канал) 

* Прегледите ги извршува специјалист оториноларинголог Др. Бојана Силјановска

Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и доби бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.04.2019 до 02.06.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Во рамки на специјалистичката ординација на Промедика Медикал Центар има кабинет за оториноларингологија или народно кажано кабинет за уво, нос и грло. Кабинетот е опремен со најсовремена опрема од областа на ОРЛ. Исто така кабинетот располага со хируршка сала опремена со најсовремена опрема и инструменти, со асептични услови, и при тоа се користат најсовремени средства за стерилизација и дезинфекција, за обезбедување на оптимална заштита од инфекции на пациентите и здравствените работници. Салата се користи за мали амбулантски интервенции кои ги изведува тим од специјалист по оториноларингологија и високообразована медицинска сестра. 

Промедика Медикал Центар е приватна здравствена поликлиника во рамките на Промедика. Нашите почетоци датираат од 15.10.2008 година кога почна со работа кабинетот по интерна медицина.

Поликлиниката Промедика Медикал Центар е приватен здравствен центар кој Ви нуди широк спектар на специјалистички услуги и професионална и квалитетна нега од дијагноза до рехабилитација во пријатен амбиент. Tимот од стручни лица кои го сочинуваат нашиот центар е подготвен со своето знаење, искуство, трпеливост и љубезност да се грижи за Вашето здравје, почитувајќи ги највисоките стандарди и принципи на современата медицина и препораките на СЗО. Нашиот стручен кадар од различни медицински области со помош на најсовремената опрема се во можност брзо и прецизно да постават дијагноза и да ординираат соодветна современа терапија. Во современо опремениот и топол амбиент секогаш ќе се чувствувате добредојдени.

Пpомедика Медикал Центар нуди услуги во следниве здравствени области:

 • Општа медицина 
 • Педијатрија
 • Гинекологија
 • Стоматологија
 • Заботехничка лабораторија
 • Трудова медицина и систематски прегледи
 • Интерна медицина
 • Дерматовенерологија
 • Ласерски третман
 • ОРЛ- уво, нос и грло
 • Офталмологија
 • Хирургија
 • Центар за третирање на рани
 • Центар за стома
 • Физикална медицина и рехабилитација
 • Неуропедијатрија
 • Психијатрија
 • Психологија и псохотерапија

Во понудата на ПЗУ Промедика Медикал центар може да одберете и индивидуални пакети, семејни пакети и fit Пакети.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.