За правилна функционалност на Вашиот велосипед! 50% попуст на комплетен сервис на велосипед од bajks.mk во вредност од 800 ден. по цена од 399 ден.

Вредност

800 ден.

Попуст

50%

Заштеда

401 ден.

Купени: 41

 • Божидар Аџија, Кисела Вода, Скопје

  Одведи ме таму

  072661681

  bajkscentrum.cz@hotmail.com

Добивате

Комплетен сервис на велосипед

 • Проверка и штелување на менувачи
 • Проверка и штелување на кочници
 • Проверка и подмачкување на средна осовина
 • Проверка на гуми
 • Подмачкување на ланец
 • Подмачкување на телескопи од амортизер
 • Подмачкување на предна и задна осовина
 • Подмачкување гарнитура на волан
 • Центрирање на тркала
 • Кратко пробно возење

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.03.2019 до 01.04.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација!
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

bikes.mk е продавница специјализирана за велосипеди и велосипедска опрема, која нуди голем избор на велосипеди. Исто така нуди и професионален комплетен сервис на велосипеди. 

Прва лиценцирана продавница за продажба на брендовите “Rock Machine” “Superior” и “Frappe”, холандски брендови со висок квалитет и достапни цени.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.