Комплетен сет за вежбање од 11 парчиња

2300 ден.

Преостанато време

Шифра:

000 804
  • ул. Костурски Херои бр. 17 локал 3

    Одведи ме таму

    02 613 7030

    [email protected]

Опис

Kомплетен сет за вежбање од 11 парчиња.

Достапни преку 300 вежби за целото тело.

Ролер за стомачни мускули, федери за раце, држачи за склекови и многу други реквизити.

Комплетна домашна теретана за секој дел од вашето тело.

 

Детали за испорака

Подигнување

Производот може да го подигнете од локациите на "Тесла Лед". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Тесла Лед" овде
Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 ден..
Види ја продавницата на "Тесла Лед" овде

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.