За блескав автомобил! 37% попуст на комплетно перење на автомобил со професионални средства Sonax по избор во автоперална Auto Spa

Цена од

127 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

200 ден.

Попуст

37%

Заштеда

73 ден.

Купени: 21

 • ул. Тодор Чангов бр.52/1а, Скопје

  Одведи ме таму

  070 222 386

  asi.solution@outlook.com

Добивате

Опции на понудата:

Обично перење 200 ден. 127 ден.
Премиум перење 250 ден. 157 ден.

 • Обично перење: надворешно и внатрешно перење
 • Премиум перење: надворешно и внатрешно перење, премачкување  со восок , чистење пластика и бандажи и премачкување со средство за висок сјај

*При перењето се користат професионални средства Sonax 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.06.2019 до 15.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Доплатата за џип или пик-ап е 70 денaри за било кое перење

Опис

Auto Spa нуди внатрешно и надворешно чистење на сите видови возила. Промена на филтри, масло, антифриз, плочки/гуртни за сопиачки.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.