Блескава нега на автомобил! До 50% попуст на комплетно перење на вашиот автомобил, џип или комбе по избор во автоперална Dr. Car Wash

Цена од

149 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

250 ден.

Попуст

40%

Заштеда

101 ден.

Преостанато време

Купени: 345

Добивате

Комплетно перење на вашето возило во Avtoperalna Dr. Car Wash

Опции на понудата:

Перење на автомобил 250 ден. 149 ден.
Перење на џип 300 ден. 159 ден.
Перење на комбе 350 ден. 175 ден.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 16.03.2020 до 21.02.2022
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација 

Опис

Комплетно перење на вашето возило во автоперална Dr. Car Wash

  • чистење внатре и надвор
  • чистење пластика, бандажи и гуми
  • освежувач
  • заштитен каросериски восок и заштита на гуми
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.