7 ја следат оваа компанија


Компресор за дезинфекција SANY AIR

33800 ден.

Шифра:

KOMPRESOR SANY AIR

Опис

 • Мултифункционален уред за дезинфекција на секаков тип на површини
 • Притисок од 2 Бари, мотор со 2800 rpm (вртежи во минута)
 • Со приклучок за струја, црево и сад за течност за дезинфекција (до 0,7 L)
 • Одличен за дезинфекција на училишта, ординации, канцеларии, дуќани, угостителски објекти, домови.

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Armor Plus"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Компанијата АРМОР ПЛУС е основана 2002 година во Скопје управувана од тим која со своите иновативни и креативни решенија стана еден од водечките специјалисти за работна облека и опрема за лична заштита. Почетоците на компанијата беа со поголем акцент на поединецот, производство и трговија со лична заштитна опрема, со што ги дефиниравме стандардите на пазарот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.