- 29%

KONCAR Електрично решо EKA10LS.S1815 + 2 години гаранција

2800 ден.

1990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

 • Боја – кафена
 • Димензии: висина 70 х ширина 265 х должина 245 mm
 • Тежина (kg): 2,8
 • Тип: електрично
 • Приклучок: 230 V~, 50 Hz
 • Вкупна моќ (W): 1500
 • Електрична грејна плоча Ø180 / 1500W
 • Регулација на температура со термостат
 • Сигнално светло
 • Заштита од вода
 • Гаранција 2 години

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.