KONCAR Панелна греалка EKG 2000 + 1 година гаранција

3390 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Модел: EKG2000
 • Боја: Бела
 • Димензии : 900 x 450 x 105 mm (без ногарки)
 • Димензии : 700 x 507 x 220 mm (со ногарки)
 • Напон: 230V~ 50Hz
 • Моќ: 2000W
 • Се препорачува за: 20-40m2
 • Регулација: термостат
 • Заштитен термостат: да
 • Копче за вклучување/исклучување: да
 • Нето/бруто тежина (max.): 8,05/9,8 kg
 • Ѕиден термостат: да
 • Вклучени додатоци: ѕиден носач, 2 ногарки
 • Гаранција – 12 месеци

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.