KONCAR Панелна греалка EKG 2500 + 1 година гаранција

3790 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Боја: Бела
 • Димензии: Ширина: 900 mm; Висина: 450 mm; Должина: 105 mm (без ногарки)
 • Димензии: Ширина: 700 mm; Висина: 507 mm; Должина: 220 mm (со ногарки)
 • Напон: 230V~ 50Hz
 • Моќност: 2500W
 • Се препорачува за површина од 25-50 m2
 • Регулација: Термостат
 • Заштитен термостат
 • Копче за вклучување/исклучување
 • Нето/бруто тежина (max.): 8,05/9,8 kg
 • Ѕиден термостат
 • Вклучени додатоци: ѕиден носач, 2 ногарки
 • 1 година гаранција

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.