Совршено место за вашиот настан! 50% попуст на посебен конференциски пакет „Бизнис“ по избор (до 3 часа или целодневно) во Хотел Долче Интернационал 4*

Цена од

1500 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

3000 ден.

Попуст

50%

Заштеда

1500 ден.

Преостанато време

 • ул. Партизанска 48, Скопје

  Одведи ме таму

  023121560, 023121561, 071233474

  dolce.internacional@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

До 3 часа 3,000 ден. 1,500 ден.
Цел ден 6,000 ден. 3,000 ден.

Конференцискиот пакет БИЗНИС вклучува:

 • Гратис паркинг
 • Нотеси и пенкала во салата за време на состанокот
 • Техничка опрема: LCD телевизор кој се поврзува со лап-топ (VGA/HDMI конекција), WiFi, virt internet
 • Максимум капацитет: 16 луѓе
 • Кафе за време на состанокот

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.07.2020 до 31.10.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е предходна резервација

Опис

Водејќи се по препораките на Светската здравствена организација, воведени се највисоките стандарди со сите потребни мерки за заштита. Се грижиме и за сопственото и за здравјето на сите околу нас.  

Конференциската сала е во склоп на Хотел Долче Интернационал, ултра модерен хотел во центарот на Скопје. Во радиус од 1 км се наоѓаат градскиот парк, зоолошката градина и Универзална сала. Хотелот располага со 20 пространи и комфорни соби, соби со king или queen-size bed, купатила со туш кабини или џакузи во зависност од типот на собата, лоби, бар, фитнес сала, паркинг, конференциска сала итн. Пријатниот амбиент и комфорт, како и услугите што ги нуди хотелот (транспорт до било која локација, организирање на градски тури, масажи, бизнис состаноци и други услуги по желба на нашите гости) го прави Долче реномиран хотел со 4 звези. Рецепцијата работи 24 часа, а нашиот персонал секогаш ви стои на располагање.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.