Уживајте во убавините на Јадранот (01.09 - 25.09.2019)! 24% попуст на 6 ноќевањa со појадок и вечера во Villa Fidelinka во Сутоморе во вредност од 8184 ден. (132€) по цена од 6200 ден. (100€)

Цена

6200 ден.

Вредност

8184 ден.

Попуст

24%

Заштеда

1984 ден.

Купени: 4

Добивате

Понудата е по лице и вклучува 6 HB ноќевањa (со појадок и вечера) во Villa Fidelinka во Септември

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.09.2019 до 25.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате за слободни соби на телефон или e-mail
 • Предрезервацијата на собата пред купување на ваучерот трае неколку часа.
 • По купување на купонот потребно е да испратите е-маилот до хотелот, со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • Потребно е да престојувате минимум 6 ноќевања
 • Доплати:
 • За деца до 2.99 год. не е потребна доплата
 • За деца од 3 до 6.99 год. се доплаќа 12,5 € за HB во сместување
 • За деца постари од 7 години потребно е да купите купон.
 • Сите доплати се прават дирекно во хотелот
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • По наведениот рок купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена.

Опис

Ресторанот Коноба Акустик се наоѓа на самото шеталиште на само 100 метри од морето. Се одликува со прекрасен етно амбиент и врвна национална и интернационална кујна. Секоја ноќ атмосферата ја облагородуваат звуците на акустичната музика.

Вила Фиделинка се наоѓа во мирна улица во центарот на Суто Море, односно 350 метри од плажата и 100 метри над автобуската станица (поточно од горната страна на магистралата). Вилата се наоѓа на блага угорница од 50 метри, во непосредна близина на сите знаменитости. 

Гостите во вилата имаат на располагање апартмани со 2, 3 или 4 кревети и соби. Во вилата има целосна покриеност со интернет сигнал; собите имаат сопствено купатило; големо дворно место. Вилата поседува мини ТВ сала и голема заедничка кујна.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.