Уживајте во убавините на Јадранот (10.06 - 15.09.2018)! До 30% попуст на ноќевање со појадок и вечера или ноќевање со појадок, ручек и вечера по избор во Коноба Акустик - Сутоморе

РАСПРОДАДЕНО

Уживајте во убавините на Јадранот (10.06 - 15.09.2018)! До 30% попуст на ноќевање со појадок и вечера или ноќевање со појадок, ручек и вечера по избор во Коноба Акустик - Сутоморе

Цена

1,116 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,593 ден.

Попуст

30%

Заштеда

477 ден.

Купени : 99

Добивате

Понудата е по лице и вклучува едно ноќевање на база HB или FB по избор:

За термин 10.06-15.07.2018 и 25.08-15.09.2018

 • 1 ноќевањe со појадок, ручек и вечера, цена: 1860 ден.(30 еур) 1302 ден.(21 еур)
 • 1 ноќевањe со појадок и вечера, цена: 1593 ден.(25,7 еур) 1116 ден.(18 еур)

За термин 15.07 - 25.08.2018

 • 1 ноќевањe со појадок, ручек и вечера, цена: 2046 ден.(33 еур) 1426 ден.(23 еур)
 • 1 ноќевањe со појадок и вечера, цена: 1767 ден.(28,5) 1240 ден.(20 еур)

* Потребно е да престојувате минимум 7 ноќевања

*Сместувањето е во соба по избор


Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.06.2018 до 15.09.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате за слободни соби на телефон или e-mail
 • Предрезервацијата на собата пред купување на ваучерот трае неколку часа.
 • По купување на купонот потребно е да испратите е-маилот до хотелот, со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • Доплати:
 • За деца до 2.99 год. не е потребна доплата
 • За деца од 3 до 6.99 год. се доплаќа 9 евра за HB и 10,5 евра за FB во сместување за термин 10.06-15.07.2018 и 25.08-15.09.2018
 • За деца од 3 до 6.99 год. се доплаќа 10 евра за HB и 11.5 евра за FB во сместување за термин 15.07 - 25.08.2018
 • За деца постари од 7 години потребно е да купите купон.
 • Сите доплати се прават дирекно во хотелот
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • По наведениот рок купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена.

Опис

Вила Коноба се наоѓа на повеќе локации. Во сместувањето ќе Ве пречекаат љубезните домаќини, кои се секогаш расположени кон своите гости. Идеална дестинација за незаборавно уживање и релаксирачка атмосфера.

 • Собите се организирани на принцип две соби – еден тоалет

Понудата вклучува оброци во росторанот Коноба Акустик. Ресторанот е лоциран на шеталиштето на стотина метри од морето. Препознатлив е по домашната и медитеранската кујна. Она што го издвојува овој ресторан од другите е тоа што секој ден има организирана мазука од табураши.

Мени

 • Појадок - солени и слатки јадења, кајгана, мини пица, качамак, леб, кафе, чај, млеко и др.
 • Ручек (со соодветната опција) - чорба, главно јадење (гулаш, грав, мусака, ќофтиња...), салата и леб
 • Вечера – скара, салата и леб
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.