Уживајте во убавините на Јадранското море (22.05 - 31.07.2018)! До 30% попуст на ноќевање со појадок во сместување по избор: еднокреветна, двокреветна, трокреветна соба или дуплекс студио во Guest Boutique Kula

РАСПРОДАДЕНО

Уживајте во убавините на Јадранското море (22.05 - 31.07.2018)! До 30% попуст на ноќевање со појадок во сместување по избор: еднокреветна, двокреветна, трокреветна соба или дуплекс студио во Guest Boutique Kula

Цена

3,410 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

4,526 ден.

Попуст

25%

Заштеда

1,116 ден.

 • ul.Staro barskacarshija bb Bar, Montenegro

 • +38267249744

 • info@kulastaribar.me

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00 Саб-Нед: 00:00 - 00:00

Добивате

Понудата е по соба и вклучува едно ноќевање со појадок за број на лица по избор:

 • Ноќевање во еднокреветна соба + појадок (за 1 лице), цена:  2170 ден.(35 еур)
 • Ноќевање во двокреветна соба + појадок (за 2 лица), цена: 2480 ден.(40 еур)
 • Ноќевање во трокреветна соба + појадок (за 3 лица), цена: 3410 ден.(55 еур)
 • Ноќевање во дуплекс студио + појадок (за 5 лица), цена: 4340 ден.(70 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.05.2018 до 31.07.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате за слободни соби на телефон или e-mail
 • Предрезервацијата на собата пред купување на ваучерот трае неколку часа.
 • По купување на купонот потребно е да испратите е-маилот до хотелот, со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • Доплати:
 • Доплата за туристичка такса, 1.3 евра по лице на ден
 • За деца до 2 год. не е потребна доплата
 • За деца од 2 до 12 год. се доплаќа за туристичка такса 0.60 евра
 • Сите доплати се прават дирекно во хотелот
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • По наведениот рок купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена.

Опис

Само 20 метри од Стариот град на Бар, се наоѓа Guest House Konoba Kula, која нуди бесплатен Wi-Fi, бесплатен паркинг и ресторан на самото место. Плажа е 4 километри, како и центарот на Бар. Собите се со поглед на тврдината што се наоѓа во близина. Сите соби се климатизирани и имаат маса и столчиња, гардеробер и бања со туш. Сите соби се со сопствен балкон.. Во ресторанот се служат локални и интернационални специјалитети, а продавници и пазарче може да се најде на 100 метри. Локалните автобуси до центарот на градот се на само 100 метри, и 3 километри од главната автобуска станица. Аеродромот во Подгорица се наоѓа на 48 км.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не тука.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање си појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.