50% попуст на консалтинг услуги од областа на дигитален маркетинг, правни совети и информатичка технологија од Инсофт Дизајн во вредност од 3000 ден. по цена од 600 ден.

Цена

600 ден.

Вредност

3000 ден.

Попуст

80%

Заштеда

2400 ден.

Преостанато време

Купени: 1

Добивате

Online советување од областа на Дигиталниот Маркетинг, Правно дејствување и Информатичка Технологија

  • Времетраење 30 минути
  • Начин на комуникација, преку телефон, zoom, skype
  • Купецот на купонот може да избере дали да добива совети за една од наведените области или за комбинација од наведените три области

Услови

  • Купонот може да се искористи од 07.10.2020 до 30.11.2020
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Доколку имате потреба од консултација со физичко присуство лице во лице, во наша канцеларија, ќе треба да купите два купона.

Услугите ги добивате од експерти од наведените дејности со долгогодишно искуство во стопанисување на нашиот пазар.

Ова е одличен пакет за сопственици на бизнис, бидејќи речиси секој сопственик на било каков вид на бизнис има потреба од ваков вид на услуги.

Откога ќе го купите купонот, испратете меил известување, ќе ви испратиме повратен меил за слободни термини, (работно време од 09 до 15 часот)

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.