Недела на храна #СкопјеГурман! Корејско искуство во Скопје! До 59% попуст на корејски специјалитет по избор: корејско гиро, салата, kimchi супа, Yakimanu тестенини или Bibimbap телешко со зеленчук во ресторан Korean BBQ Tree House

РАСПРОДАДЕНО

Недела на храна #СкопјеГурман! Корејско искуство во Скопје! До 59% попуст на корејски специјалитет по избор: корејско гиро, салата, kimchi супа, Yakimanu тестенини или Bibimbap телешко со зеленчук во ресторан Korean BBQ Tree House

Цена

119 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

190 ден.

Попуст

37%

Заштеда

71 ден.

Купени : 200

 • (ГТЦ) Кеј 13-ти Ноември, бр. 1/5, Скопје, Македонија

 • 078 874 430

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 23:00 Саб: 10:00 - 23:00

Добивате

Корејски специјалитет по избор:

 • Kорејско гиро, цена: 210 ден. 135 ден.
 • Yakimanu (тестенини со зеленчук), цена: 190 ден. 119 ден.
 • Корејска салата, цена: 280 ден. 159 ден.
 • Kimchi супа, цена: 180 ден. 119 ден.
 • Bibimbap телешко со зеленчук, цена: 290 ден. 119 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.06.2017 до 20.07.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација 
 • Поради високите температури работното време од 1.07.2017 ќе биде до 16 часот.
 • Недела локалот не работи
 • Понудата важи и "за носење"

Опис

Единствено место во градот кое нуди автентична корејска храна од секаков тип. Специјалитети од Кореа, кои ќе ви откријат вкусови кои не сте знаеле дека постојат!

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.