Корејско искуство во Скопје! До 60% попуст на корејски специјалитет по избор: корејско гиро, kimchi супа или Bibimbap телешко со зеленчук во ресторан Korean BBQ Tree House

РАСПРОДАДЕНО

Корејско искуство во Скопје! До 60% попуст на корејски специјалитет по избор: корејско гиро, kimchi супа или Bibimbap телешко со зеленчук во ресторан Korean BBQ Tree House

Цена

109 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

180 ден.

Попуст

39%

Заштеда

71 ден.

Купени : 6

 • (ГТЦ) Кеј 13-ти Ноември, бр. 1/5, Скопје, Македонија

 • 078 874 430

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 23:00 Саб: 10:00 - 23:00

Добивате

Корејски специјалитет по избор:

 • Корејско гиро, цена: 210 ден. 125 ден.
 • Kimchi супа, цена: 180 ден. 109 ден.
 • Bibimbap телешко со зеленчук, цена: 290 ден. 115 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.07.2017 до 31.08.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација 
 • Поради високите температури работното време од 1.07.2017 ќе биде до 16 часот.
 • Локалот не работи во недела
 • Понудата важи и "за носење"

Опис

Единствено место во градот кое нуди автентична корејска храна од секаков тип. Специјалитети од Кореа, кои ќе ви откријат вкусови кои не сте знаеле дека постојат!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ