21% попуст на корективен стик од козметиката AURA во 4 нијанси во вредност од 380 ден. по цена од 300 ден.

Вредност

380 ден.

Попуст

21%

Заштеда

80 ден.

 • ТЦ Буњаковец бул. Партизански одреди бр.кат 1-1 локал 14

  Одведи ме таму

  078676654

 • Никола Кљусев 3, Скопје

  Одведи ме таму

  02 313 3338

 • ТЦ. Бисер, бул.Јане Сандански 82 лок.96

  Одведи ме таму

  078321307

 • Маршал Тито, Kуманово

  Одведи ме таму

  077738480

 • Маршал Тито, Тетово,

  Одведи ме таму

  078321837

Добивате

Корективен стик од козметиката AURA во 4 нијанси

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.12.2018 до 31.01.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот се подигнува од просториите на парфимерии Шатци на одбраната локација

Опис

УПОТРЕБА

 • ги покрива сите неправилности на кожата и темните подочници
 • го неутрализира шаренилото на лицето
 • со средна до силна покривност
 • кремаста структура
 • едноставен за блендање

ФОРМУЛАЦИЈА

 • на база на восок
 • тестиран дерматолошки и офтамолошки
 • без штетни минерални масла
 • без животински сировини

ЕФЕКТ

 • мат
 • природен изглед
 • долготрајност (дуру и до 10 часа)
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.