25% попуст на посни интегрални кори со 'ржано брашно или хељдино брашно (125 гр.) од Здравка

Цена од

39 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

52 ден.

Попуст

25%

Заштеда

13 ден.

Преостанато време

Купени: 1

Добивате

Опции на понудата:

Посни интегрални кори со 'ржано брашно 52 ден. 39 ден.
Посни интегрални кори со хељдино брашно 52 ден. 39 ден.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 10.03.2020 до 15.04.2020
  • По купувањето на купонот потребно е да се јавите на телефон за да ги оставите КУПОН и ПИН кодот, како и вашите податоци за доставата (име, презиме, адреса, телефон)
  • Доставата е во рок од 10 дена, чини 140 денари и е на сметка на купувачот

За компанијата

"Здравка" производите се идеални за секоја прилика, идеални за Вашето здравје, идеални за Вашата диета!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.