Онлајн саем за мебел! Купон од 299 ден. со кој добиватe 10% дополнителен попуст на целиот асортиман на плочки од Корни и 30% попуст на туш кабини Равак

Цена

299 ден.

Купени: 4

 • Ул. 1520 бр.8 Индустриска зона Пинтија, Скопје

  Одведи ме таму

  02 278 5050

  [email protected]

Добивате

Купон од 299 ден. со кој добиватe:

 • 30% попуст на туш кабини Равак
 • 10% дополнителен попуст на целиот асортиман на плочки од Корни

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.05.2020 до 30.07.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот може да го подигнете во салонот на Корни (Бул. Борис Трајковски, ул.1520 бр.8 - индустриска зона Пинтија, Скопје)
 • За дополнителни технички карактеристики на производот потребно е да ја контактирате компанијата
 • Дополнителниот попуст не е валиден за моделите на плочки кои се обележани како акција
 • Компанијата нуди редовен попуст за сума над 15.000 (висината на попустот е зависно од сумата), а со Grouper купон се добива дополнителен 10% на тој попуст.
 • Производите се со ограничени количини!
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во салонот на Корни
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

 • Висококвалитетни плочки со дизајн по избор и за сечиј вкус. Прекрасни за вашиот дом или комерцијален објект
 • Туш кабини Равак со робустна, стабилна конструкција, бешумно лизгање на лагерите, иновативен начин на чистење на непристапните точки. Бликс серија со Антикалк стакло-невидлив штит против флеки од каменецот во водата.

За компанијата

Претпријатието Корни од своето формирање во 1991 год. до денес израсна во фирма која е забележлива на македонскиот пазар по производите што ги нуди, а во добар дел и во комплетниот свој имиџ кој го поседува во редот на многуте фирми од истата бранша во Македонија. Годините зад нас се доволни за да се селектираат сериозни и квалитетни производители од чии асортимани КОРНИ ги презентира производите на македонскиот пазар. Во овој момент Корни функционира во деловен простор и тоа на 800 м2 изложбен салон, 1200 м2 магацински простор и 400 м2 административен простор на локација: Бул. Борис Трајковски (Ул. 1520 бр. 8) Индустриска зона Пинтија, Скопје.

За успесите на фирмата секако зборува и референтната листа на сработени објекти ширум Македонија, опремени со различни типови производи, при тоа внимавајќи на намената и стандардите кои треба истите да ги исполнат во својата понатамошна функција. Сите материјали што ги нуди Корни , располагаат со соодветни сертификати и атести, поткрепени со гаранции од производителите.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.