50% попуст на корпа за играчки во боја по избор во вредност од 600 ден. по цена од 299 ден.

РАСПРОДАДЕНО

50% попуст на корпа за играчки во боја по избор во вредност од 600 ден. по цена од 299 ден.

Цена

299 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

600 ден.

Попуст

50%

Заштеда

301 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 20

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Корпа за играчки во боја по избор + бесплатна достава

 • Бела
 • Сина
 • Сина - фудбал
 • Темно сина
 • Портокалова
 • Зелена
 • Жолта

Детални карактеристики можете да најдете во делот ОПИС.


Услови

 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Димензии: 45 х 45 х 50 cm
 • Погоден е за складирање на играчки и други предмети
 • Лесно се склопува 
 • Изработена од тенок платнен материјал
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ