0 ја следат оваа компанија


Опис

Корпа за пазарење со капацитет од 20 литри.

  • Боја: сина со две рачки

* Произведена во Германија

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

ВКФ Рензел ГмбХ е компанија која се занимава со производство и дистрибуција на инвентар за продажно место, изложбена опрема,профили и држачи на цени, системи за означување на цени, рекламен и промотивен материјал.

ВКФ Рензел ГмбХ има над 30 години вредно искуство во целата индустрија на промоција на продажбата. 
Во корпоративната визија, покрај сигурност и континуитет не одликува иновативноста, креативноста и флексибилноста со цел благовремено да ги решаваме проблемите за сите клиенти во индустриите или трговијата.
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.