Kорпа за велосипед

590 ден.

Преостанато време

Купени:

3

Шифра:

000 724
 • ул. Костурски Херои бр. 17 локал 3

  Одведи ме таму

  02 613 7030

  info@teslaled.mk

Опис

Многу практична велосипедска корпа за вашата торба, мини шопинг, пазарење и сл.

Корпа за велосипед

 • Димензии: 34 x 20 x 22cm
 • Можност за склопување во преграда
 • Материјал: Високо квалитетна плетена метална жица.
 • Боја: црна
 • Практична корпа за вашиот велосипед.

Корпата кога не се користи може да се расклопи брзо и лесно и при тоа да користи многу малку место!!!

Детали за испорака

Подигнување

Производот може да го подигнете од локациите на "Тесла Лед". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Тесла Лед" овде
Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 ден..
Види ја продавницата на "Тесла Лед" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.