53 ја следат оваа компанија


- 27%

Кош детски Basketball Stands

600 ден.

440 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • Кош детски Basketball Stands
  • Димензии на производот: Висина на кош 110.5 cm или 148 .5 cm; Дијаметар на обрач 20 cm
  • Препорачана возраст: 6 + години
  • Материјал: Пластика

 

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.