0 ја следат оваа компанија


Опис

  • Влезна моќност 1400 W
  • Ширина на сечење  34 cm
  • Капацитет на садот за трева 40 L
  • Број на подесиви висини на сечење 4    
  • Висина на сечење 20-70 mm
  • Тежина 14.4 Kg

За компанијата

 

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.