Дестинација Македонија! Релаксација во Охрид (Октомври-Ноември)! 34% попуст на ноќевање во апартман по избор во De Lux апартмани Коста во вредност од 1200 ден. по цена од 790 ден.

img

Цена

790 ден.

Вредност

1200 ден.

Попуст

34%

Заштеда

410 ден.

Купени: 8

Добивате

Понудата е по лице и се однесува на ноќевање во двокреветен или трокреветен апартман по избор
*Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања

Услови

  • Купонот може да се искористи од 21.08.2022 до 30.11.2022
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Пред купување на ваучерот потребно е да направите резервација на телефон или e-mail
  • По купувањето на ваучерот потребно е да го испратите на e-mail со цел да ја комплетирате резервацијата, истовремено и да оставите ваш контакт телефон
  • За закуп на двокреветен апартман потребно е да купите минимум 4 ваучери (2 ноќевањa за 2 лица) 
  • Потребно е да го приложите ваучерот при посетата на De Lux Апартмани Коста
  • За деца до 5 год. е бесплатно доколку не користи посебен кревет
  • За користење на трокреветен апартман како двокреветен се доплаќа 300 ден. во сместувањето
  • Можете да купите повеќе ваучери и да ги комбинирате за повеќе ноќевања.
  • Туристичката такса не е вклучена во цената и изнесува 60 денари по лице на ден.
  • Доплатите се врши директно во De Lux Апартмани Коста
  • Превозот не е вклучен во понудата
  • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
  • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Grouper интересни факти за Охрид

  • Охрид е наречен Ерусалим на Балканот.
  • Има 365 цркви, за секој ден од годината по една.
  • Охрид во антиката бил познат како „Лихнидос“ што значи „град на светлината, односно скапоцен камен што произведува светлина“
  • Охридското Езеро во Македонија е едно од најдлабоките езера во Европа.
  • Проценето дека е старо над четири милиони години, исто така е и најстарото езеро на континентот.
  • Охридското Езеро има околу 200 видови риби, а многу од нив не можат да се најдат на кое било друго место во светот.

За компанијата

Целосно уживање и релаксација во едни од најубавите апартмани во Охрид! Со овој купон
имате можност да изберете еден од апартманите:

Вила Коста

  • Тоалет и бања
  • ТВ/ Кабелска
  • Фрижидер
  • Постелнина/пешкири
  • Бесплатен wi-fi интернет
  • Фен за коса

De Lux Апартмани Коста

  • Спална соба
  • Чајна кујна
  • Фрижидер
  • Тоалет и бања
  • ТВ/Кабелска
  • Постелина/пешкири
  • Фен за коса
  • Бесплатен wi-fi интернет

De Lux Апартманите Коста се наоѓаат во строгиот центар на Охрид, непосредно до
Охридската гимназија Св. Климент Охридски на 100 м од брегот на езерото. Инаку достапни
се 6 апартмани, двокреветни и трокреветни, сите се со посебни влезови, на еден спрат.
Собите се луксузно опремени со француски лежаи + чајна кујна и фрижидер
Секоја соба е опремена со: сопствено купатило, ТВ/ кабелска, фрижидер и постелнина (голем
пешкир за капење, пешкир за лице и уште еден помал пешкир, хотелски сапунчиња, мини
шампони и фен за коса). Во собите исто така има бесплатен wifi интернет.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
  • RO: Ноќевање
  • BB: Ноќевање со појадок
  • HB: Ноќевање со појадок и вечера
  • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
  • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.