До 30% попуст на пакет американ коверти со принт (лого) по избор од ТЛТ

Цена

ден.

ден.

Опција е задолжително поле!

Вредност

1445 ден.

Попуст

20%

Заштеда

295 ден.

Добивате

Пакет регистратори во боја по избор

 • Пакет од 250 коверти 1445 ден. 1150 ден. 
 • Пакет од 500 коверти 2890 ден. 2170 ден.
 • Пакет од 1000 коверти 5780 ден. 4040 ден.

* Достапни американ коверти: со лев, десен или без прозорец
* Печатењето на логото на ковертите може да биде: црно/бело и во боја

* Достапни американ коверти: со лев, десен или без прозорец
* Печатењето на логото на ковертите може да биде: црно/бело и во боја

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.01.2019 до 15.04.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Подигнувањето се врши во дуќанот на наведената локација 
 • За достава на територија на Скопје се доплаќа 50 денари 
 • За достава во другите градови се доплаќа 100 денари.
 • Потребно време за изработка 3 дена
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

ТЛТ Дооел ви нуди комплетна канцелариска опрема – сите видови канцелариски материјали, како и канцелариски мебел. Покрај тоа, врши хемиско чистење на возила и мебел и нуди средства за хигиена.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.