25% попуст на пакет американ коверти со принт (лого) од ТЛТ

Вредност

4000 ден.

Попуст

25%

Заштеда

1001 ден.

 • ул. Лондонска бр.1 (во Т.Ц. Олимпико)

  Одведи ме таму

  070303338

  tltinfo@mail.com

Добивате

 • Пакет од 1000 коверти

* Достапни американ коверти: со лев, десен или без прозорец
* Печатењето на логото на ковертите може да биде: црно/бело и во боја

Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.04.2019 до 31.08.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Подигнувањето се врши во дуќанот на наведената локација 
 • За достава на територија на Скопје се доплаќа 50 денари 
 • За достава во другите градови се доплаќа 100 денари.
 • Потребно време за изработка 3 дена

Опис

ТЛТ Дооел ви нуди комплетна канцелариска опрема – сите видови канцелариски материјали, како и канцелариски мебел. Покрај тоа, врши хемиско чистење на возила и мебел и нуди средства за хигиена.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.