12 ја следат оваа компанија


Кожна анатомска влошка за секаков вид обувки MONETA Vital

450 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

MO0435

Опис

Влошка наменета за секаков вид обувки, која дава чувство на сувост и удобност.

 • Перфорирана кожна влошка која е дизајнирана за секаков тип на обувки.
 • Горниот дел кој е изработен од мека јагнешка кожа е фиксиран на карбоцан перничето, кој го поддржува вертикалниот и лонгитудиналниот лак на стапалото, што пти тоа дава чувство на меко одење.
 • Користењето на природни материјали како што е латекс пената која содржи активен јаглен обезбедуваат чувство на сувост и удобност.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
 • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
 • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.