12 ја следат оваа компанија


- 11%

Кожни пантолони - тенки

899 ден.

799 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Тип на ткаенина:  100% вештачка кожа
Висок струк 
Еластична половина 
Со џебови
Флексибилен удобен калап
Должина: 94см
Големина на примерокот: 36 / S / 1
Модел Димензии:
 Должина: 1,74 , Биста: 89, половината: 59, колк: 9

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

Само во MYMODA можете да најдете најмодерна и најквалитетна женска облека. Бидете во тренд и купувајте online.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.