65% попуст на комплет депилација на цело тело во фризерско козметичко студио Васе во вредност од 1000 ден. по цена од 350 ден.

РАСПРОДАДЕНО

65% попуст на комплет депилација на цело тело во фризерско козметичко студио Васе во вредност од 1000 ден. по цена од 350 ден.

Цена

350 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,000 ден.

Попуст

65%

Заштеда

650 ден.

Купени : 18

 • Митрополит Теодосиј Гологанов 149-2/8 Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 3085 808; 077 544 729

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 12:00 - 20:00 Саб: 10:00 - 20:00Нед: 10:00 - 17:00

Добивате

Комплет депилација на цело тело:

 • раце
 • нозе
 • препони
 • пазуви 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.11.2018 до 31.01.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи само за жени

Опис

Услуги кои ги нуди салонот:

 • шминка
 • стајлинг на коса
 • масажа
 • третман на лице
 • маникир
 • педикир
 • депилација на цело тело
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ