До 57% попуст на шатирање и омбре третман или нијансирање во две бои по избор во фризерско козметичко студио Васе

РАСПРОДАДЕНО

До 57% попуст на шатирање и омбре третман или нијансирање во две бои по избор во фризерско козметичко студио Васе

Цена

600 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,200 ден.

Попуст

50%

Заштеда

600 ден.

Купени : 3

 • Митрополит Теодосиј Гологанов 149-2/8 Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 3085 808; 077 544 729

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 12:00 - 20:00 Саб: 10:00 - 20:00Нед: 10:00 - 17:00

Добивате

Третман на коса по избор:

 • Шатирање и омбре третман, цена: 1200 ден. 600 ден.
 • Нијансирање во 2 бои со фолија, цена: 3500 ден. 1500 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.11.2018 до 31.01.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи само за жени

Опис

Услуги кои ги нуди салонот:

 • шминка
 • стајлинг на коса
 • масажа
 • третман на лице
 • маникир
 • педикир
 • депилација на цело тело
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ